Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Вихідними в області потонуло 7 осіб
на правах рекламы

Вихідними в області потонуло 7 осіб

Автор: Ongel от 21.07.2009 22:11
 (голосов: 0)

Вихідними в області потонуло 7 осіб

 

'Вихідними

Як повідомляють у Головному управлінні МНС України в Черкаській області, 17 липня в Корсунь-Шевченківському районі на очах у батька в річці Рось потонув 11-річний хлопчик. Тіло було знайдено і піднято на поверхню з чотирьохметрової глибини працівниками Смілянської пошуково-рятувальної групи.

Інша трагедія відбулася у суботу на ставку в селі Житники Жашківського району. Двоє дітей семи та одинадцяти років перевернулися на човні. Місцевий житель Степан Гуменюк одразу кинувся у воду на порятунок дітей, На жаль, по дорозі до лікарні, попри реанімаційні заходи, хлопчик помер у «швидкій допомозі». Стан дівчинки задовільний

У Шполі 29-річний чоловік вирішив скупатися в місцевому ставку, проте під час плавання він заплутався у рибальській сітці і потонув.

Ще один прикрий випадок стався у неділю на річці Тясмин в Кам’янському районі. Молода пара 19 та 15 років заплила на надувному матрацові далеко від берега. Перебуваючи на глибині, вони з невідомих причин почали тонути. Врятувати вдалося лише дівчину.

Загалом з початку року в області внаслідок необачних дій на водоймах загинуло 62 людини.