Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Кого перевірятиме КРУ в ІІ кварталі цього року?
на правах рекламы

Кого перевірятиме КРУ в ІІ кварталі цього року?

Автор: kru от 26.03.2008 16:49
 (голосов: 1)
Протягом І кварталу 2008 року працівниками контрольно-ревізійного управління області перевірено 163 суб׳єкти господарювання. На 156 підприємствах, установах і організаціях виявлено фінансових порушень на суму 48,9 мільйонів гривень.
На виконання доручень ГоловКРУ України та планів контрольно-ревізійної роботи КРУ у Черкаській області на ІІ квартал 2008 року, фахівцями служби буде продовжена робота, спрямована на здійснення фінансового контролю за витрачанням державних коштів та майна підприємствами, установами і організаціями області.
Зокрема, завітають спеціалісти КРУ області з ревізією фінансово-господарської діяльності до Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Служби автомобільних доріг у Черкаській області, Черкаського регіонального управління водного господарства, Державної екологічної інспекції у Черкаській області та Черкаської виправної колонії №62.
Плануються також перевірки ряду комунальних підприємств області. Ревізуватиметься КП «Готельний комплекс» «Дніпро»», КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності». А от на комунальне підприємство «Черкасимедтранс» у ІІ кварталі чекає державний фінансовий аудит.
В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області фахівці КРУ поцікавляться використанням коштів на утримання органів Фонду. Як використовуються кошти збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, ревізори дізнаються в Головному управлінні агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації А в Черкаській обласній державній телерадіокомпанії буде обревізовано кошти, виділені на виробництво і розповсюдження телерадіопрограм для державних потреб та технічне переоснащення обласних державних телерадіокомпаній.
Не оминуть ревізії і деякі установи освіти та охорони здоров׳я. Так, перевірятиметься використання бюджетних коштів, стан збереження майна та фінансова звітність в Черкаському професійному автодорожньому ліцеї, Черкаському музичному училищі ім. С.Гулака-Артемовського, Черкаському обласному навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти та на Станції швидкої медичної допомоги м. Черкас.
Тож, про факти порушення фінансового законодавства зазначеними об'єктами можна повідомляти по “телефону довіри” № 63-07-21, який працює в контрольно-ревізійному управлінні у Черкаській області щодня.