Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Електроніку для Шкоди збиратимуть у Тальному
на правах рекламы

Електроніку для Шкоди збиратимуть у Тальному

Автор: Алексей Хвалебный от 10.01.2009 11:16
 (голосов: 6)
alt
Уже нині в Тальному виготовляють датчики температури і рівня води, тахометри, регулятори фар та іншу електроніку для німецьких автомобілів BMW, AUDI та VW.

Налагодити виробництво на Тальнівському дочірньому підприємстві "ТРК "Влад" вдалося завдяки співпраці українців з німецьким партнером – фірмою "AB Elektronik GmbH". Зараз на підприємстві 54 працівники, що отримують зарплату від 800 до 1300 гривень. Більшість працівників пройшла стажування на головному київському підприємстві ТОВ "Влад+", а окремі – в Німеччині. У подальшому керівництво планує розширювати виробництво до 200 працівників.

А 26 листопада на ДП "ТРК "Влад" урочисто відкрили виробничу лінію "Шкода". Однак питання введення її в експлуатацію ще вирішується. Адже підприємству не вистачає приміщень.

Три роки тому підприємство в Тальному відкрив уродженець цього міста, генеральний директор ТОВ "Влад+" Владислав Левицький. За його словами, виробництво, у яке вкладено близько мільйона доларів, вигідно налагоджувати у Тальному ще й тому, що у Києві треба платити високу орендну плату і чималі зарплати працівникам.

В електроніці задіяні виключно жінки, адже це виробництво потребує посидючості.

– Ми в підприємство інвестували високотехнологічну апаратуру, ціна якої становить приблизно один мільйон євро. Загалом, з українським підприємством ми успішно співпрацюємо вже більше десяти років, – говорить керівник фірми "AB Elektronik" Томас Риншеде.

Фото: Сергій КОСЕНКО
Підготував: Назарій ВІВЧАРИК
Джерело: "Прес-Центр"