Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Тальнівчанин став чемпіоном Європи з футболу
на правах рекламы

Тальнівчанин став чемпіоном Європи з футболу

Автор: Ongel от 29.09.2009 11:38
 (голосов: 0)

 

Тальнівчанин став чемпіоном Європи з футболу

Тальнівчанин став чемпіоном Європи з футболу

За юнацьку збірну України, яка перемогла команду Англії з рахунком 2:0 і здобула перемогу на чемпіонаті Європи, що днями закінчився у Донецьку, виступав і футболіст із Тального – 19-річний Дмитро Кушніров.

– Він почав займатися футболом з третього класу, – розповідає його перший тренер Микола Ємельянов. – Діма одразу вирізнився серед усіх дітей, яких я тренував. Він виконував усе старанно, серйозно ставився до футболу. Тому я й порадив його батькам віддати Дмитра до Київського республіканського училища фізичної культури. Звичайно, спочатку там йому було дуже важко, адже дитина у тринадцятирічному віці відірвана від сім’ї. Але він має велику силу волі, тому швидко звик.

У Києві одразу помітили нашого футболіста за його бездоганну фізичну підготовку і запросили грати до юнацької збірної, також він грає за київське "Динамо-2" як лівий захисник. Після цьогорічного чемпіонату Європи Йожеф Сабо назвав його одним із найкращих гравців і висловив думку, що таким футболістам треба грати у стартовому складі "Динамо". За перемогу в чемпіонаті Європи Дмитро отримав звання майстра спорту міжнародного класу, також йому пообіцяли 50 тис. доларів.