Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » У Черкасах пройдуть кастинги другого сезону шоу «Україна має талант»
на правах рекламы

У Черкасах пройдуть кастинги другого сезону шоу «Україна має талант»

Автор: Алексей Хвалебный от 07.10.2009 18:08
 (голосов: 1)
alt З 19 вересня по 18 жовтня в усіх обласних центрах України проходять кастинги на участь у другому сезоні наймасштабнішої та найяскравішої телепрограми минулого телесезону в Україні - талант-шоу «Україна має талант». 
Телеканал СТБ хоче віднайти ще більш яскраві, незвичайні, цікаві таланти серед українців, які гідні уваги країни. Та сподівається, що на кастинги не побояться прийти як літні люди, так і батьки з обдарованими дітьми, які справді можуть показати щось неординарне. А також всі інші, хто з якихось причин не зміг спробувати свої сили при відборі на перший сезон.
Організатори обіцяють, що подивляться номер кожного бажаючого продемонструвати свій талант.

У Черкасах кастинг відбудеться 10 жовтня (субота) у Черкаському обласному музично-драматичному театрі, пл. Т.Шевченка, 234, з 12.00 до 18.00

Старт шоу «Україна має талант-2» в эфірі СТБ запланований на весну 2010 року. Головний приз проекту – 1 000 000 грн. Ведучою залишеться Оксана Марченко.
Графік кастингів у інших регіонах України та подробиці про них можна подивитись тут: http://www.stb.ua/mainv.php?item.29115. Телефон гарячої лінії - 8 800 501 36 70.

Нагадаємо, що переможницею першого сезону шоу стала Ксенія Сімонова (м. Євпаторія) з талантом анімації з піску.

Шоу «Україна має талант» транслювалось на телеканалі СТБ з 3 ківтня 2009 года. Середня аудиторія однієї програми складала 11 млн людей. Аналог проектів - America's got talents у США та «Минута славы» в Россії.