Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » На Черкащині утворять ще 5 природних заповідників
на правах рекламы

На Черкащині утворять ще 5 природних заповідників

Автор: Алексей Хвалебный от 20.01.2009 14:13
 (голосов: 1)

altЧеркаська обласна рада підтримала рішення про створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду області. Як повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, планується створити 5 природних заповідників. Так, на території Ботвинівської сільської ради Христинівського району буде створено два заповідні об’єкти – «Кам’яний яр» та «Красноставське». Також два урочища з’являться в Кам’янському і одне в Чигиринському районах. Парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Сквер імені Т.Г. Шевченка» буде створено в селі Балаклея Смілянського району. 

– Ці пам’ятки природи потрібні нашій області, – стверджує депутат Черкаської обласної ради, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Шиятий. – Я переконаний, що оголошення нових об’єктів природно-заповідного фонду сприятиме збереженню, охороні та відновленню природного різноманіття. Ці урочища дозволять зберегти генофонд рослинного і тваринного світу на цих територіях. А деякі види рослин навіть занесені до Зеленої та Червоної книг України. 

Землекористувачі та землевласники, – підкреслив І.В. Шиятий, – не заперечують проти оголошення цих унікальних територій заповідними. Їх згода підтверджена документально, а сільські та районні ради прийняли відповідні рішення щодо цих об’єктів.

 

Джерело: "Ліси Черкащини"