Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » У Золотоніському управлінні ветмедицини виявлено фінасові порушення
на правах рекламы

У Золотоніському управлінні ветмедицини виявлено фінасові порушення

Автор: Алексей Хвалебный от 25.01.2009 09:34
 (голосов: 1)
Фінансових порушень на загальну суму 183,3 тис.грн. виявлено фахівцями контрольно-ревізійного відділу у Золотоніському районі під час ревізії районного управління ветеринарної медицини. Понад 174 тисячі гривень з цих коштів склали операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат. Зокрема, з 1 січня 2006 по 31 грудня 2007 року управлінням витрачено більше 77 тис.грн коштів загального фонду на оплату праці працівників лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках м.Золотоноша та с.Софіївка. Адже зарплата працівникам ветлабораторій повинна була виплачуватись з коштів спеціального фонду, який формується за рахунок надходжень від платних послуг, які надаються цими лабораторіями. Як наслідок, це порушення автоматично призвело до іншого – на 29,3 тис.грн. безпідставно сплачено внесків до державних цільових фондів. 
Крім цього, в управлінні ветеринарної медицини в Золотоніському районі виявлено нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму 34 тис.грн.
Матеріали ревізії передано до Золотоніської міжрайонної прокуратури. За результатами ревізії проінформовано Золотоніську райдержадміністрацію.

Прес-служба КРУ у Черкаській області