Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » З якими питаннями звертаються до обласного КРУ?
на правах рекламы

З якими питаннями звертаються до обласного КРУ?

Автор: Алексей Хвалебный от 12.02.2009 19:17
 (голосов: 0)

Поряд зі своєю основною повсякденною роботою контрольно-ревізійне управління у Черкаській області не залишає без уваги заяви і скарги громадян щодо фактів порушення законодавства з фінансових питань. Для забезпечення конституційних прав громадян на звернення в управлінні працює громадська приймальня, начальником КРУ та його заступниками проводиться особистий прийом громадян. Продовжується практика систематичного спілкування з громадянами у форматі “гарячий телефон”. Фахівцями обласного управління у 2008 році проведено 11 таких сеансів зв'язку, під час яких громадяни теж мали змогу повідомити про відомі їм факти порушення законодавства з фінансових питань та отримати вичерпні відповіді та кваліфіковані консультації. В управлінні щоденно функціонує “телефон довіри” за номером 63-85-90.

 

Протягом минулого року на адресу контрольно-ревізійного управліня надійшло 138 звернень громадян. Зокрема, більшість черкащан зверталася з проханням роз'яснити законодавство або пояснити правильність нарахування та виплати заробітної плати, відпускних, комунальних платежів, пенсій, соціальних допомог тощо. Усім їм надано необхідну консультативну допомогу в межах компетенції служби. Звернення, що не відносились до компетенції органів контрольно-ревізійної служби, перенаправлялись до органів, які контролюють їх вирішення.

 

33 заяви містили прохання провести ревізію в державних чи комунальних установах та організаціях з причини наявності там, на думку скаржників, фактів фінансових порушень при використанні бюджетних коштів чи майна. За результатами цих звернень призначено проведення 30 контрольних заходів.

 

Нерідко факти, наведені у скаргах громадян, підтверджуються. Наприклад, нещодавно фахівцями контрольно-ревізійного відділу у Кам'янському районі було виявлено факт нарахування та виплати управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації заробітної плати двом водіям, які у вищевказаній установі ні дня не працювали. Допоміг ревізорам встановити це порушення дзвінок місцевого жителя на “телефон довіри”. Тож після вироку суду близько 15 тис. гривень незаконно отриманої “заробітної плати” доведеться повернути державі.


  Прес-служба КРУ у Черкаській області