Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Порядок оформлення субсидій
на правах рекламы

Порядок оформлення субсидій

Автор: Алексей Хвалебный от 19.02.2009 18:02
 (голосов: 1)

altХто має право на отримання субсидії?
Кожен має право на отримання житлової субсидії, якщо загальна сума плати за житлово-комунальні послуги перевищує 20 %, а для сімей непрацездатних громадян – 15 % середньомісячного сукупного доходу сім'ї. Ознайомитись із розрахунками і дізнатись, чи можете Ви претендувати на субсидію, можна на сайті міської ради.

Яким чином можна отримати субсидію?
Перш за все, необхідно заповнити заяву та декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні. До заяви додаються:

– довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні, за шість місяців, що передують місяцю звернення за субсидією (для отримання субсидії на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива – за попередній рік);

– відомості про забезпеченість житловою площею та комунальними послугами (довідки про розміри платежів).

Заява з усіма необхідними документами подається до органу праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. При поданні документів пред'являються паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Якщо при поданні заяви виявилось, що у Вас відсутні деякі довідки, Ваша заява і документи приймаються і реєструються. За умови, що Ви протягом місяця підтвердите усі відомості належним чином, субсидія буде Вам призначена з місяця подання заяви. У разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги субсидії призначаються протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.

Куди у Черкасах звертатись за оформленням субсидій?
Жителям Соснівського району: Соснівський райвиконком, бул. Шевченка, буд. 117, к. 100, за попереднім записом в к. 107 або за телефоном 32-00-87.

Жителям Придніпровського району: Придніпровський райвиконком, бул. Шевченка, буд. 307, к. 126.


 Матерiал ще не оцiнено. Джерело: Прес-служба Черкаського МВК