Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » МНС » З каналізаційного люку врятовано трьох людей
на правах рекламы

З каналізаційного люку врятовано трьох людей

Автор: Ongel от 23.02.2010 11:15
 (голосов: 1)
19.02.2010 року, близько одинадцятої години, до Тальнівських рятувальників надійшло повідомлення про необхідну допомогу працівникам ЗАТ «Комунальник», які опинилися в каналізаційному колодязі.
Останні проводили роботи по очищенню каналізаційних труб під землею. Проте про власну безпеку ніхто не потурбувався, і роботи проводилися без захисту органів дихання. Коли одному з працівників, стало зле і він втратив свідомість, на допомогу йому спустилося ще два співробітники цієї ж організації. Рятуючи свого колегу чоловіки почали усвідомлювати, що від парів сірководню, як потім з´ясувалося, також втрачають свідомість. Водій який залишився на горі почав кликати на допомогу. З найближчих будинків підбігли чоловіки та спільно почали рятувати з колодязя працівників.
Коли на місце пригоди прибули рятувальники, в колодязі залишився один працівник. За допомогою мотузки його було доставлено на поверхню та передано працівникам швидкої допомоги.
Всіх трьох чоловіків лікарі забрали до реанімації Тальнівської ЦРЛ. Після проведення реанімаційних заходів потерпілі знаходяться в стані середньої тяжкості.