Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Три вагони із селітрою зійшли з рейок
на правах рекламы

Три вагони із селітрою зійшли з рейок

Автор: Ongel от 25.02.2010 11:44
 (голосов: 0)

Три вагони із селітрою зійшли з рейок

Три вагони з аміачною селітрою зійшли з рейок біля залізничної станції Тальне 22 лютого близько 12-ої години дня. Перед аварією хімічні добрива перевантажували на інший потяг. Товар належить російському державному підприємству.

– Поки що не можу сказати напевно, чому сталася ця аварія, – каже начальник Шевченківського відділення Одеської залізниці Микола Малинка. – Імовірно, під час розвантажувальних робіт машина, на яку перевантажували, не витримала дистанції і вдарила вагони. Вони покотилися по схилу і через кілька сотень метрів зійшли з колії. Чи так це – буде відомо лише після отримання результатів розслідування комісії.

Відразу після інциденту терміново викликали тальнівських і христинівських залізничників. Останні привезли з собою два потужні бульдозери і кран. Перший вагон витягли о 5-ій вечора. Ніяких проблем при цьому не виникло. А от ті два, що залишились, міцно повгрузали колесами у мерзлу землю. Їх вдалося поставити на колію лише о 23.00.

На місці аварії працювала христинівська залізнична міліція. Давати будь-які коментарі з цього приводу вони навідріз відмовились.