Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Блог » vogabondo » Дополненная реальность
на правах рекламы

Дополненная реальность

Автор: vogabondo от 27.03.2010 14:38
 (голосов: 2)

Доповнена реальність (Augmented reality, AR) — це область досліджень, орієнтована на використання комп'ютерів для суміщення реального світу і даних, згенерованих комп'ютером. Приклад з кінематографу — кадри, зняті з точки зору робота у фільмі «Термінатор». Прямо на зображенні, яке отримується з очей-камер, виводяться дані про об'єкти які спостерігаються: «поліцейський, вага така-то, ріст такий-то». 

На сьогоднішній день, більшість досліджень в області AR сконцентровано на використанні живого відео, підвергнутого цифровій обробці і «доповненого» компьютерною графікою. Відображення актуальної додаткової інформації поверх відео можна спостерігати, саме, під час трансляції спортивних змагань. Сьогодні прихильники «Формули 1» бачять на екрані не тільки боліди які рухаються по колу, а й відомості про гонщиків, команду до якої належить гонщик, положення відносно автомобілів важливих суперників, а іноді навіть графіки, які відображають кількість обертів двигуна.

 

Слідуючий етап розвитку - голографічні презентації, в яких докладчик буде составним елементом. За допомогою маніпуляцій з керуючим контроллером він зможе визивати перед слухачем об'ємні відеозображення.

 

Отак, якби в школі викладали з допомогою таких пристроїв фізику, хімію, то в школі мабуть ніхто б уроки не прогулював? )))