Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Черкащина обрала свою красуню
на правах рекламы

Черкащина обрала свою красуню

Автор: Алексей Хвалебный от 11.03.2009 13:06
 (голосов: 1)
altДнями було обрано "Міс Черкащина-2009". Нею стала струнка кароока білявка 19-річна Анастасія Федорович, яка представлятиме наш край на конкурсі "Міс Україна". 

Вона навчається на першому курсі факультету менеджменту і управління організації Східноєвропейського університету економіки й менеджменту У модельному бізнесі Анастасія вже четвертий рік.

Захід організував офіційний представник Національного комітету "Міс Україна" в Черкаській області – модельне агентство "Б’юті Моделз", а фінансову та інформаційну підтримку забезпечили спонсори та міський голова Сергій Одарич.

Панянок оцінювало журі, що складалося з бізнесменів, провідних українських дизайнерів, представників модельного бізнесу та відомих черкаських засобів масової інформації. А головою журі був почесний президент Національного комітету "Міс Україна" Сергій Матяш. Ведучою вечора була неперевершена Ольга Касьянова.

За право називатися найгарнішою боролися 16 черкащанок. "Першою віце-міс" стала Інна Лубко. "Другою віце-міс" назвали миловидну дівчину Марію Давиденко, а місце "Третьої віце-міс" посіла Ірина Фартушня. Корона "Міс глядацьких симпатій" дісталася Владі Мірошниченко, "Міс-фото" стала Олександра Рязанова.

На додачу до квітів, корони, стрічки й диплома переможниця отримала красивий одяг та цінні подарунки від спонсорів. До найпочеснішого звання Насті ще додали право на навчання та стажування за спеціальністю "Телеведуча програм" на телеканалі "ВІККА". І це було для неї не менш важливим, ніж титул, адже красуня мріє стати телеведучою. Після перемоги найгарніша черкащанка зізналася журналістам:

– Все, що зі мною трапилося, було як у казці, і я дякую тим, хто за мене вболівав. Це хороший старт і хороші можливості для мене. Я намагатимусь гідно представити Черкащину на конкурсі "Міс Україна", – схвильованим голосом розповіла Анастасія.

Крім дефіле моделей, у програмі свята був виступ місцевого шоу-балету "Ультра", а перукарська студія "Профі" демонструвала ефектні зачіски. Українські дизайнери Ольга Ревуцька, Віктор Черкаський та Віктор Антоненко ознайомили присутніх з новими колекціями одягу. Публіку також радував показовий виступ юних моделей віком від 5 до 8 років.