Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Блог » vogabondo » Наткнувся на статтю про Лащову: "На Черкащині можна постріляти по живих мішенях з гранатомета"
на правах рекламы

Наткнувся на статтю про Лащову: "На Черкащині можна постріляти по живих мішенях з гранатомета"

Автор: vogabondo от 04.04.2010 18:40
 (голосов: 1)

Наткнувся на статтю про Лащову на сайті газети по-українськи. Називається вона "На Черкащині можна постріляти по живих мішенях з гранатомета"

 

 

Тир для стрільби із гранатомета відкрив у покинутому гранітному кар'єрі села Лащова Тальнівського району Черкаської області бізнесмен 54-річний Володимир Самчук. Один постріл коштує 1000 гривень. Біля в'їзду в кар'єр постійно стоять декілька престижних автомобілів.
– Для стрільб ми офіційно зареєстрували два гранатомети – РПГ-2 та "Муха". Перший – протитанковий, другий розрахований на знищення живої сили противника, – розповідає директор тиру 57-річний Олег Казанчук. – Зброя офіційно зареєстрована, усі дозволи є. Скажу по секрету, навіть начальник міліції Василь Стемківський після роботи приїздить постріляти.

За два тижні стрільб вже з'явилися постійні клієнти. Більшість надає перевагу протитанковій зброї. Дехто за добу робить до трьох десятків пострілів.
– Самі вистріли нам не заважають, – каже сільський голова Лащової 45-річний Олександр Малеванчук. – Звикли, що у кар'єрі раніше бухкало, бо камінь рвали. Але гірше, що тепер круті їздять по селі й скуповують живність. Хочуть, бачте, по живій мішені постріляти. За одну курку можна 50-60 гривень сторгувати. Кролика оцінюють дешевше – 30-40 гривень. Дійшло до того, (правда я сам не бачив), що купують у людей навіть поросят. Одне порося – 1000 гривень. Дорослих свиней правда, їм ніхто не продасть, бо дешево, а 2-3 місячних віддають. Скоро й кукурікання в селі не почуєш.
Майже половину живності вже продали у сусідньому з Лащовою Веселому Куті.

– Дурдом якийсь почався, – каже сільський голова 58-річний Павло Козаченко. – Баби на вулиці стоять, курми торгують. А круті вишивають селом і в мішки живність напихають. Такий вереск у селі, ніби німці знову прийшли.
Олег Казанчук каже, що зброя зберігається сейфі. Її постійно охороняє декілька озброєних охоронців.
– Та працювати можна, – розповідає охоронець 42-річний Віталій Каюк. – Наушники видали, гроші платять стабільно. От тільки лиси по ночам так виють, що діватися нікуди. Вони ж на падаль біжать. А вдень тікають, розуміють, що по них теж стрілятимуть.
Лащова знаходиться за 10 кілометрів від райцентру Тальне. Місцевий кар'єр зупинився у середині 90-их. У селі проживає 450 жителів.

Адреса джерела: http://gazeta.ua/index.php?id=333797

 

А в кінці статті маленькими буквами написано: Шановні читачі! Усіх вітаємо з 1 квітня – Днем сміху!

Виявляється це зараз засоби масової інформації так шуткують?