Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Молодіжний лідер Черкащини - 2010
на правах рекламы

Молодіжний лідер Черкащини - 2010

Автор: Ongel от 13.04.2010 19:18
 (голосов: 0)


П О Л О Ж Е Н Н Я

про обласний проект „Молодіжний лідер Черкащини - 2010”

 1. 1.                Загальні положення:

Обласний проект „Молодіжний лідер Черкащини - 2010” (далі – проект) проводиться на виконання закону України від 05.02.1993 № 2998-ХІІ „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з обласним молодіжним ресурсним центром.

„Молодіжний лідер Черкащини - 2010”– це лідери нової якості, успішні люди. Процедури проекту є відкритими, що забезпечує його максимальну прозорість.

Мета проекту: пошук та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне, студентське життя молоді, самореалізація особистості, позитивні зрушення у молодіжному середовищі області. Створення соціального механізму, який дозволяє активним та молодим людям брати участь у суспільно-політичному та громадському житті країни.

Завдання проекту:

                        1. Виявлення, підтримка та заохочення молодіжних лідерів, які сприяють створенню соціально - економічних, політичних, організаційних, правових умов та гарантій для життєвого самовизначення  інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу в інтересах суспільства.

                        2.  Інформування широких мас громадськості через засоби масової інформації про лідерів, що займаються вирішенням громадських проблем у різних галузях діяльності.

2. Умови участі у проекті:

 1. 1.                Критерії оцінки.

Основними критеріями оцінки документів є відповідність номінації, активна громадська діяльність протягом 2010 р., інноваційні рішення в професійній діяльності, особисті досягнення.

2.1. У проекті беруть участь громадяни України віком від 18 до 35 років, що працюють або проживають на території Черкаської області.

2.2. Звання „Молодіжний лідер року” присуджується громадянам України. Особи, яким звання вже було присуджене раніше, на здобуття його повторно не висуваються.

2.3. Претендент може бути висунутий трудовим колективом за місцем роботи, навчання, громадськими організаціями тощо.

2.4. Щоб стати учасником спочатку обласного проекту „Молодіжний лідер Черкащини - 2010”. Вам потрібно до 10 серпня 2010 року подати заявку на участь в проекті (Додаток 1) до обласного молодіжного ресурсного центру у електронному вигляді (м. Черкаси, вул. Смілянська, 23,оф. 26-28, e-mail: mrc@uch.net ).

Разом з заявкою Вам потрібно надіслати:

 • Фото (в форматі .jpg, обсягом не більше 3 Мб);
 • Рекомендації (обов’язково – 2, третя – за бажанням). Рекомендації мають бути власноруч підписані особами, які їх надавали, відскановані і надслані в форматі .jpg або .pdf (Додаток 2).
 • Заява-анкета (українською або російською мовами, в форматі .doc або .pdf);

2.5. Учасником проекту „Молодіжний лідер Черкащини - 2010” може стати людина з будь-якої сфери діяльності: державного управління, соціально відповідального/ інноваційного бізнесу, культури, освіти, громадського сектора, медицини, спорту, журналістики, науки та інших:

Діяльність особи:

Значні досягнення у професійній, громадській та іншій діяльності.

Оцінюється: Результат та суспільний вплив реалізованих суспільно-корисний проектів, які здійснювалися людиною або в рамках її професійної чи громадської діяльності.

Особистісні характеристики:

Лідерство, Честь, Масштабність та стратегічність мислення (визначення у Додатку 3).

Документи, що подаються на розгляд організаторів поверненню не підлягають.

        2.6. Участь у проекті є безкоштовною.

2. Порядок проведення проекту:

3.1. Проект проводиться у 6 етапів:

Етап 1. Проведення інформаційної кампанії проекту „Молодіжний лідер Черкащини – 2010” шляхом проведення презентацій, розповсюдження інформаційних матеріалів, висвітлення інформації в ЗМІ та Інтернет - ресурсах.

Лютий - червень 2010

Етап 2. Прийом та реєстрація заявок для участі в проекті. Заявки надсилати: м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, 2 поверх, тел./факс: 32-86-99, 36-00-59, e-mail: mrc@uch.net. Кінцева дата: 10 серпня.

березень - серпень 2010 року

Етап 3. Навчальна робота з лідерами, що подали заявки. – Обласна літня школа лідера «Я молодіжний лідер Черкащини – 2010».

З метою організації навчання лідерів, створення умов для обміну досвідом між лідерами та налагодження співпраці. Оргкомітет має право за власним розсудом проводити відбір учасників для літної школи лідера, що пов’язана з лімітом місць.

Молоді лідери Черкащини знайомляться між собою, об’єднуються в групи за професійним спрямуванням. Проходять тренінги з менеджменту, ораторської майстерності та інші, слухають різноманітні інтерактивні лекції: суспільних діячів, науковців, успішних бізнесменів і т.п.

Зустрічаються зі студентами, професійною спільнотою, активними людьми, розповідаючи про те, як вони досягли успіху, та шукають однодумців для реалізації своїх проектів.

Серпень 2010 року

 

Етап 4. Проведення он-лайн голосування населення області з метою визначення лідерів-переможців проекту.

Протягом серпня кандидати до проекту будуть оцінюватися організаційним комітетом. Наприкінці серпня буде оголошено двадцятку лідерів Черкащини. При відборі двадцятки 50% ваги голосів буде мати організаційний комітет, 50% - громадськість за результатами голосування на сайті.

Вересень - жовтень 2010 року

Етап 5. Осіння школа лідерів громадських організацій (далі – ГО).

Листопад 2010 року

Зібрання та навчання ГО Черкащини – стане діючою платформою для спілкування лідерів ГО, що надасть їм можливість самостійно визначати вектори подальшої спільної діяльності, поштовх для ініціювання та реалізації масштабних суспільних проектів, які будуть позитивно впливати на подальший розвиток Черкащини. Після осінньої школи лідерів ГО на лідерів чекає щоденна робота по втіленню запланованого в реальному житті. Організатори створюватимуть для лідерів ГО подальші можливості для розвитку та інформуватимуть суспільство про їх діяльність.

Етап 6.       Опрацювання результатів он-лайн голосування. Визначення переможців проекту та їх урочиста відзнака. Висвітлення у ЗМІ та на інтернет-ресурсах.

Грудень 2010 року

Переможці та лауреати конкурсу нагороджуються дипломами та призами управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Черкаської обласної державної адміністрації.

4. Фінансове забезпечення:

Фінансування конкурсу проводиться згідно кошторису витрат за  кошти  обласного бюджету, передбачених на реалізацію молодіжних програм та інших джерел незаборонених законодавством.

Адреса оргкомітету м. Черкас:

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації – м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр – м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, 2 поверх, тел./факс: 32-86-99, 36-00-59, e-mail: mrc@uch.net

 

 

 

Заступник директора ЧОМРЦ                                                       А. С. Кордюк

 

 

Зав сектору молодіжної політики                                                  М.М. Тихоненко

 

 


Додаток 1

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

І. Особисті дані учасника:

ФОТО

(будь ласка, надішліть окремим файлом)

П.І.Б.:

Дата народження:

Місце народження:

Teл. дом./роб. :

Moб. тел.:

E-mail:

Особистий сайт:

Місце проживання:

Область:

Населений пункт:

ІІ. Освіта:

Вища освіта (в зворотному хронологічному порядку вкажіть, будь ласка, назви навчальних закладів (в т.ч. закордонних), період навчання, спеціальність та отриманий ступінь):

Додаткова освіта (без отримання ступеню) (в зворотному хронологічному порядку вкажіть, будь ласка, назви навчальних закладів, семінарів, літніх шкіл і т.п. (в т.ч. закордонних), їхню тематику, період навчання):

Науковий ступінь:

□ магістр (чого?)                                            □ кандидат наук (яких?)                             

□ доктор наук (яких?)                                    □ інше (уточніть)                           

ІІІ. Професійна діяльність:

Основна сфера діяльності


Армія

Благодійність

Будівництво/Архітектура/Дизайн

Влада / Держслужба

Громадська діяльність

Громадське харчування

Екологія

Зв’язок

□ ЗМІ

Інформаційні технології

□ Кадри (HR)

Культура/Мистецтво

Медицина

Мода/Одяг

Нерухомість

Освіта/Наука

Поліграфія

Політика

Юриспруденція

Правоохоронні органи

Реклама/PR/Маркетинг

Сільське господарство

Спорт

Транспорт

Туризм

□Фінанси/інвестиції/Страхування

□ Інша _________
           (вказати яка)


 

Додаткові сфери діяльності (оберіть з вище наведеного переліку або додайте свої – ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ НА САЙТІ ЧОМРЦ):

 

Досвід роботи (в зворотному хронологічному порядку, будь ласка, вкажіть назву підприємств, організацій, установ, в яких Ви працювали, а також період роботи, займану посаду та основні обов’язки):

 

ІV.   Громадська діяльність:

В зворотному хронологічному порядку, будь ласка, вкажіть назву громадських організацій (партій), державних установ, в діяльності яких Ви брали участь на громадських засадах, а також період участі, займану посаду (якщо була) та основні обов’язки.

 

 1. V.               Досягнення:

Перелічіть свої найбільші успіхи, найкращі результати, яких Ви досягли в професійній та громадській діяльності (ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ НА САЙТІ ЧОМРЦ)

 

 

 

 1. VI.            Вчинки:

Перелічіть Ваші реальні дії (вчинки), що свідчать про певну Вашу життєву позицію та принципи, якими Ви керуєтесь.

 

 

 

 1. VII.            Визнання:

Перелічіть Ваші найважливіші нагороди, почесні звання, інші відзнаки.

 

 1. VIII.         Соціальні мережі:

Наведіть посилання на ваші профілі в соціальних мережах.

 

IX.  Публікації:

Наведіть перелік публікацій, автором яких Ви є, або які присвячені Вам, розміщених в Інтернеті, і гіперпосилання на них. Важливі праці, не опубліковані в Інтернеті, Ви можете надіслати окремими файлами для розміщення на сайті проекту.

 

 1. X.      Есе  «Що я планую зробити для ЧЕРКАЩИНИ як лідер»:

(максимальний обсяг – 500 слів)

 

 1. XI.           Особи (не менше, ніж дві),  які особисто знають Вас не менше одного року і можуть дати Вам рекомендації:

Рекомендаційні листи цих осіб прикріпіть, будь ласка, окремими файлами. Форму рекомендаційного листа можна ЗНАЙТИ У ДОДАТКУ 2

1.  ПІБ:
Місце роботи:                        Посада:
Контактний телефон:             E-mail:
Поштова адреса:

2.  ПІБ:
Місце роботи:                        Посада:
Контактний телефон:             E-mail:
Поштова адреса:

3.  ПІБ:
Місце роботи:                        Посада:
Контактний телефон:             E-mail:
Поштова адреса:

 

 

Я підтверджую, що інформація, надана у цій анкеті, є достовірною, і надаю згоду проекту «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР ЧЕРКАЩИНИ – 2010 РОКУ» зберігати та використовувати цю інформацію, в тому числі оприлюднювати її в Інтернеті та ЗМІ, а також збирати відомості про мене відповідно до мети та завдань проекту.

 

Я надаю згоду організаторам проекту редагувати інформацію, наведену мною в даній заявці, якщо таке редагування не змінює її змісту.

 

□ Поставте тут відмітку, якщо Ви НЕ хочете, щоб в Вашому профілі на сайті проекту «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР ЧЕРКАЩИНИ – 2010 РОКУ» була загально доступна функція надіслання  листа на Вашу особисту поштову скриньку.

 

Особистий підпис:                                                                           Дата:      


Додаток 2

РЕКОМЕНДАЦІЯ КАНДИДАТУ В НОВІ ЛІДЕРИ УКРАЇНИ

____________________________________________

(П.І.Б. ОСОБИ, ЯКУ РЕКОМЕНДУЮТЬ)

Всі поля є обов’язковими для заповнення!

Дані особи, яка рекомендує:

 1. 1.               П.І.Б.:
 2. 2.               Місце роботи:
 3. 3.               Посада:
 4. 4.               Електронна скринька:
 5. 5.               Телефон (роб. та/або моб.):

Як довго Ви знайомі з людиною, яку рекомендуєте?

 

 

В якій якості Вам відома особа, яку Ви рекомендуєте (колега, студент, підлеглий, керівник, інше), коротко опишіть Ваш досвід співпраці.

 

 

 

Чому Ви рекомендуєте цю особу в «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР ЧЕРКАЩИНИ – 2010 РОКУ» (охарактеризуйте її з точки зору критеріїв «МОЛОДІЖНОГО ЛІДЕРА ЧЕРКАЩИНИ – 2010 РОКУ» , зазначте конкретні досягнення та результати її діяльності)

 

 

 

 

Я підтверджую, що надана мною інформація є достовірною, і що рекомендована особа, на мою думку, відповідає всім критеріям «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР ЧЕРКАЩИНИ – 2010 РОКУ».

 

Я надаю згоду проекту «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР ЧЕРКАЩИНИ – 2010 РОКУ» зберігати та використовувати надану інформацію, в тому числі оприлюднювати її (окрім контактних даних) в Інтернеті та ЗМІ.

 

 

Особистий підпис: _____________________________________                          Дата:  ___________________

 

Додаток 3

Методологія обласного проекту

 „Молодіжний лідер Черкащини - 2010”

Для об’єктивної оцінки нових лідерів фахівцями розроблена методологія проекту.

Джерела інформації для дослідження:

 1. заявки учасників проекту;
 2. рекомендації учасникам проекту;
 3. есе учасників проекту;
 4. інформація, отримана за результатами інтерв’ювання;
 5. інформації про кандидата, отримана із загальнодоступної інформаційної мережі;
 6. інформація, отримана за результатами опитування людей, організацій, які працюють у тій же сфері, що й особа, яка подала заявку.

Інструменти оцінки:

 1. аналіз отриманої інформації;
 2. інтерв’ю з учасниками програми;
 3. репутаційний аудит.

Критерії оцінки: людина, яка подала заявку на участь в проекті «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР ЧЕРКАЩИНИ – 2010 РОКУ», оцінюється за двома основними групами критеріїв: діяльність та особистісні характеристики.

 1. 1.                Діяльність особи.

Значні досягнення у професійній, громадській та іншій діяльності.

Оцінюються:

-                   величина та впливовість компанії/організації у своїй галузі;

-                   суспільна відповідальність компанії/організації та соціальний ефект її діяльності;

-                   результати діяльності та внесок цієї компанії/організації на загальний розвиток певної галузі чи країни в цілому;

-                   розгалуженість (регіональна, секторальна) компанії/організації;

-                   самостійність людини та оцінка її безпосереднього внеску у досягненні цих результатів).

Готовність реалізувати суспільно-корисні проекти;

Оцінюється:

-                   Наявність мотивації реалізовувати суспільно-корисні проекти через аналіз відповідей, які надає людина в заяві або під час інтерв’ювання.

Реалізовані суспільно-корисні проекти, котрі мають значний суспільний ефект.

Оцінюється:

-                   Результат та суспільний сплив реалізованих суспільно-корисний проектів, які здійснювалися людиною або в рамках її професійної чи громадської діяльності.

 1. 2.                Особистісна характеристика.

Особистісні характеристики та система поведінкових індикаторів, через які вона визначається:

Лідерство:

-                   Є «рушійною силою» , надихає, веде за собою, має однодумців, прихильників, користується авторитетом в команді

-                   Формує цілісне бачення та ціннісні орієнтири

-                   Чітко бачить перед собою ціль та спосіб її досягнення; вміє правильно виставляти пріоритети

-                   Бере відповідальність за прийняті рішення, незалежно від їх позитивного чи негативного результату

-                   Ентузіазм, відданість роботі та впевненість в її успіху

-                   Є прикладом для наслідування

-                   Ефективно впливає на думку групи людей,  перебіг подій

-                   Скеровує зусилля команди на досягнення стратегічних цілей і створює клімат довіри, взаємодопомоги, поваги, зацікавленості

-                   Демонструє сміливість, готовність до здорового ризику

-                   Підтримує моральний дух команди, уникає конфліктів, а у випадку виникнення конфліктів, уміє себе правильно поводити

Масштабність мислення: вміння мислити стратегічно та розуміти вплив своєї діяльності на суспільство

-                   Формує стратегічні цілі

-                   Чітко формулює своє бачення, цілі, цінності, кінцеві результати діяльності

-                   Вміє визначати відповідність тактичних цілей стратегічним

-                   Вміє планувати та оцінювати свою діяльність в довгостроковій перспективі

Честь: комплексне морально-етичне поняття, пов’язане з оцінкою таких якостей особи, як вірність, справедливість, чесність, благородство, достоїнство.

-                   У діяльності керується загальнолюдськими цінностями, є вірний своїм принципам

-                   Своїми діями демонструє вірність, відданість інтересам країни, суспільства, громади, сім’ї

-                   Має хорошу репутацію та авторитет в суспільстві

-                   Проявляє повагу до оточуючих

-                   Є порядним у стосунках з людьми

-                   Справедливо ставиться до інших

-                   Є чесним, уникає обману.