Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » фотоконкурс „Молоде обличчя України”
на правах рекламы

фотоконкурс „Молоде обличчя України”

Автор: Ongel от 13.04.2010 19:21
 (голосов: 0)


 

ПОЛОЖЕННЯ

про обласний фотоконкурс „Молоде обличчя України”

  1. Загальні положення

1.1.          Регіональний етап Всеукраїнського фотоконкурсу „Молоде обличчя України” (далі – Фотоконкурс) проводиться управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації (далі – управління) та Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.

1.2.          Фотоконкурс проводиться з метою поліпшення, підтримки та розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління.

  1. Організація та проведення Фотоконкурсу

2.1.          З метою конкурсного відбору фоторобіт та визначення переможців наказом управління формується компетентне журі, до складу якого входять фотохудожники, професійні фотографи, представники зацікавлених органів місцевого самоврядування, громадськість тощо.

2.2.          Фотоконкурс поводиться у кілька етапів:

І – проведення інформаційної кампанії – березень 2010 року;

ІІ – організація прийому фоторобіт, заявок, довідок, фотографій на конкурс; формування журі для розгляду поданих робіт – березень-липень 2010 року;

ІІІ – журі Фотоконкурсу визначає переможців (І, ІІ, ІІІ місця) в кожній тематичній рубриці – серпень 2010 року;

ІV – за результатами проведення регіонального Фотоконкурсу у вересні 2010 року організатори забезпечують друк робіт-переможців, оформлення їх в рамки та організацію публічної виставки, а також – нагородження переможців Фотоконкурсу.

V – роботи-переможці Фотоконкурсу, яким присуджено перші місця за всіма тематичними рубриками та довідки про їх авторів передаються до Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту для участі у Всеукраїнському фотоконкурсі „Молоде обличчя України”.

 

  1. Умови проведення Фотоконкурсу

3.1.          У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена.

3.2.          До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:

–      „Молодь і держава”;

–      „Професії молодих”;

–      „Талановита молодь України”;

–      „Українське студентство”;

–      „Дозвілля молоді”;

–      „Вибір молоді – здоров’я”;

–      „Всі різні – всі рівні”;

–      „Нас єднає Україна”.

3.3.          Надіслані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо. Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

3.4.          Для участі у фотоконкурсі автор фоторобіт подає заявку (додаток 1), довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому та електронному носіях), фотороботи та власне фото в електронному вигляді).

Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.

3.5.          Приймаються фотороботи у електронному вигляді з роздільною здатністю знімка не менше 300 пікселів/дюйм. В електронному вигляді ім’я кожної фотороботи має співпадати з її назвою.

3.6.          Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.

3.7.          Надіслані на Фотоконкурс фотороботи авторам не повертаються. Організатори фотоконкурсу залишають за собою право використовувати ці фотороботи в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій тощо із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи.

3.8.          До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу.

 

 

 

Заступник директора ЧОМРЦ                                              А. С. Кордюк

 

 

Зав сектору молодіжної політики                                        М.М. Тихоненко

 


Додаток 1

 

ЗАЯВКА

На участь у фотоконкурсі „Молоде обличчя України

 

Прізвище, ім’я, по батькові автора фоторобіт

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Дата народження автора____________________________________

 

Місце роботи та посада конкурсанта або місце навчання (вуз,факультет, курс/ школа,клас)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Адреса (індекс)_________________(область) ____________________________

 

(район, місто, село)________________________________

 

(вулиця)____________________(№ будинку)_________(№ квартири)_______

 

№ моб.телефону__________________, інший контактний №.тел. __________

 

Загальна кількість робіт, поданих на конкурс (заповнити таблицю):

 

№ п/п

Назва фотороботи

Рік створення

Жанр

Рубрика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпис ______________                                     „___” ___________2010 року