Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Блог » vogabondo » Радар авіарейсів
на правах рекламы

Радар авіарейсів

Автор: vogabondo от 18.04.2010 14:51
 (голосов: 0)

Відомо, що вулкан Ейяфьяллайекюль загадив пів Європи і в зв'язку з цим авіаперелети відмінені у багатьох країнах. Пропоную вашій увазі сайт-радар де показані перелети які відбуваються зараз (on-line). Цікаво подивитись зарз, над Європою пустота )

http://www.flightradar24.com

Ісландські геологи очікують подальше посилення активності вулкана Ейяфьяллайекюль

Ісландські геологи очікують подальше посилення активності вулкана на льодовику Ейяфьяллайекюль. За даними учених з державного Університету Ісландії такі прогнози стали можливими після часткового прояснення неба над вулканом, що дозволило почати проведення детального аналізу ситуації з літаків, передає РБК з посиланням на Associated Press.
Крім того, на думку вчених, у міру того як крижана шапка навколо вулкана продовжуватиме танути під дією вулканічної магми, очікується утворення більшого числа хмар з частинками попелу. У свою чергу, дане явище може ще більше посилювати ситуацію з авіаперевезеннями в Європі.
Вулкан, розташований приблизно в 150 км від столиці Ісландії Рейк'явіка, біля льодовика Ейяфьяллайекюль, почав вивергатися 20 березня 2010 р. Вулкан не був активним протягом 200 років.