Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » МВС » Черкаські наркомани вирощують мак та коноплі у бабусі на городі
на правах рекламы

Черкаські наркомани вирощують мак та коноплі у бабусі на городі

Автор: Алексей Хвалебный от 19.08.2010 09:56
 (голосов: 0)

Конопля      Наркотик - чума двадцять першого століття. З кожним роком кількість наркозалежних громадян нашої країни збільшується з катастрофічною швидкістю, так як від деяких наркотичних речовин виникає залежність навіть після першого разу вживання.
      Працівники міліції прикладають неабиякі зусилля для боротьби з наркотичною хвилею. В період під час якого наркоділки найбільш усього займаються вирощуванням нарковмісних рослин правоохоронці активізують усі можливі сили. До боротьби з навалою наркоманів та їх проділок залучаються громадські об'єднання, сучасні засоби зв'язку з громадськістю та засоби масової інформації.

      Завдяки пересічним громадянам яким не байдуже чисте та свідоме майбутнє нашого суспільства викриваються всі можливі місця вирощування, зберігання конопель та маку. Останнім часом багато наркоманів та осіб які незаконно займаються вирощуванням та розповсюдженням конопель і макової соломки залучають до своїх злодійських тенет стареньких дідусів та бабусь. Схема такого бізнесу досить легка. Спочатку ділки вибравши віддалене від міста село вибирають непримітне та занедбане подвір'я де мешкають старенькі. Завітавши до подвір'я пропонують свою допомогу в різних домашніх клопотах таким чином входять у довіру до літніх господарів. А вже наступного разу пропонують висіяти на городі своє зілля та щоб старенькі за ним доглядали. Так зловмисники шахрайським шляхом використовують щиру довіру господарів, та чужими руками роблять свою брудну роботу. Не усвідомлюючи та не знаючи закону про заборону посівів конопель та маку старенькі дбайливо вирощують зло зілля.
      Здивованою була на Тальнівщині 71-річна самотня бабуся у якої, під час проведення в селі Мошурів рейду, правоохоронці знайшли кілограм макової соломки. Ця бабуся навіть й не знала як зловмисників звали, які пропонували після збирання маку відходи не викидувати а збирати у мішок. Наразі працівники міліції здійснюють можливі заходи розшуку зловмисників та в разі їх затримання вирішуватиметься питання про обрання міри запобіжного заходу.
      Керівництвом УМВС України в Черкаській області й надалі розробляються заходи по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та звертається до громадськості з проханням у разі виявлення таких випадків негайно звертатись до міліції за телефоном 39-32-46 або 102 ваша інформація буде цілком конфіденційна.


Дмитро Мілєєв
ВЗГ УМВС України
в Черкаській області
19.08.2010р.