Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Служба безпеки України відзначила своє 17-річчя
на правах рекламы

Служба безпеки України відзначила своє 17-річчя

Автор: Алексей Хвалебный от 26.03.2009 00:44
 (голосов: 1)
alt25 березня 2009 року голова обласної ради Володимир Гресь та голова обласної державної адміністрації Олександр Черевко взяли участь в урочистому зібранні з нагоди 17-ої річниці Служби безпеки України.

У своєму вітальному слові голова обласної ради підкреслив, що за ці роки Служба безпеки пройшла нелегкий шлях становлення і розвитку, освоєння нових європейських стандартів роботи в умовах демократичного суспільства.

Звертаючись до працівників цього надзвичайно важливого державного органу, Володимир Гресь наголосив:

– У своїй діяльності ви виявляєте високий професіоналізм, справжній патріотизм, уміння долати труднощі, швидко орієнтуватися і гнучко перебудовуватися з врахуванням вимог часу і складності завдань. Залишаючись вірними своєму покликанню, ви наполегливо дбаєте про безпеку всієї держави, кожного громадянина, служите найвищим інтересам народу, захищаючи суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність та права громадян.

Продовжуючи кращі традиції своїх попередників, нинішнє покоління працівників служби безпеки нашої області своєю працездатністю, мужністю і відвагою також заслужило визнання і пошану.

За ці роки Служба безпеки і на Черкащині набула значного досвіду вмілого захисту інтересів держави, запобігаючи злочинам або розкриваючи їх.

– Ми високо цінуємо те, – підкреслив Володимир Анатолійович, що головними у вашій відповідальній діяльності завжди залишаються законність, повага до прав і гідності громадян, піклування про захист інтересів держави. Впевнений, що ви з честю й надалі виконуватимете покладені на вас обов’язки.

Від імені жителів Черкаського краю, обласної ради, всього депутатського корпусу Володимир Гресь привітав працівників Служби безпеки із 17-річчям заснування цього правоохоронного органу спеціального призначення, подякував їм за чесне служіння народові та побажав нових успіхів, найміцнішого здоров’я, сімейного затишку, гарного весняного настрою та невичерпної життєвої енергії!

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомі трудові досягнення в оперативно-службовій діяльності, а також з нагоди свята голова обласної ради вручив Почесні Грамоти окремим працівникам управління Служби безпеки України в Черкаській області – начальнику підрозділу Олегу Котляру, старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах Олександру Рибалці та помічнику начальника Сергію Шульгіну.