Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » В Уманському музичному училищі порушували фінансове законодавство
на правах рекламы

В Уманському музичному училищі порушували фінансове законодавство

Автор: Алексей Хвалебный от 28.03.2009 13:50
 (голосов: 0)

Фінансових порушень на загальну суму близько 164 тис. грн. встановлено спеціалістами контрольно-ревізійного відділу у м.Умані та Уманському районі під час ревізії уманського обласного музичного училища ім. П.Демуцького за період з 01.02.2007 по 31.12.2008.


Зокрема, музичним училищем неправильно використовувались кошти орендарів за спожиті послуги з теплопостачання. Вказані кошти споживачами зараховувались до спеціального фонду навчального закладу, однак витрачались не на функціонування котельні в частині надання послуг стороннім споживачам, а на потреби установи. Натомість витрати для роботи котельні установою покривалися із загального фонду обласного бюджету. Таке порушення спричинило незаконне покриття витрат за рахунок бюджетних коштів на суму 109 тис. грн.


Крім того, внаслідок завищення підрядником вартості робіт з ремонту автобуса училищем зайво сплачено 4,6 тис.грн. Завищення ж вартості ремонтно-будівельних робіт в освітній установі призвело до втрати близько 20 тис. грн. бюджетних коштів.


Бухгалтерами музучилища також допущені порушення при обрахуванні заробітної плати. Тут переплатили становили понад 15 тис. грн. зарплати та соціальних допомог.


Матеріали ревізії передані до прокуратури міста Умані.