Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » У Легедзиному знов знімають кіно і танцюють... балет
на правах рекламы

У Легедзиному знов знімають кіно і танцюють... балет

Автор: Алексей Хвалебный от 06.04.2009 18:28
 (голосов: 2)
altРобота над повнометражним фільмом "Легенда про Чорного козака" триває у самодіяльній кіностудії "Мальва", що в селі Легедзине Тальнівського району. 

Попередня робота, фільм керівника студії Владислава Чабанюка "Ойра" одержав широке визнання серед знавців і любителів аматорського кіно України. У новому фільмі, крім сільських любителів мистецтва, задіяні і артисти зі столиці, а також американська кінорежисерка Наомі Умань, яку в селі вважають вже за свою. Пані Наомі, коли крутить корбу криниці і дістає собі води, іноді згадує свої квартири в Мехіко та в Лос-Анджелесі та які там стоять ванни, однак постійно приїжджає на батьківщину предків, в українське село...

Утім, місцева кіностудія у Легедзиному – не єдина дивина. І йдеться не про величезні трипільські протоміста, що прославили Тальнівщину на весь світ... 27 березня в Тальному самодіяльні артисти з Легедзиного поставили справжню балетну хореографічну виставу "Лісова пісня".

Самі артисти – це вихованці студії "Візерунок", учні шкіл із сіл Легедзине та Криві Коліна, де дітей навчає хореографії Віталіна Лелеко. Віддамо належне ентузіастці. Можна створити танцювальний гурт у великому місті, відібравши з тисячі учнів тридцять найбільш здібних. Але поставити півторагодинну "Лісову пісню" в селі – то на практиці означає набагато більше, тут треба не вибирати найкращих і найздібніших, а навчити хореографії практично всіх. Адже у виставі взяли участь більше шістдесяти акторів, починаючи з наймолодших і закінчуючи самим педагогом. І виступили так, що переповнений зал вітав їх стоячи!