Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Три райони й три села області візьмуть участь у проекті Євросоюзу
на правах рекламы

Три райони й три села області візьмуть участь у проекті Євросоюзу

Автор: Алексей Хвалебный от 24.04.2009 16:29
 (голосов: 0)

altУ Черкасах відбулося відкриття проекту Європейського Союзу „Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та європейської політики добросусідства у сільському секторі”.


Проект розрахований на три роки і передбачає підтримку в застосуванні секторального підходу до розвитку сільського господарства і розвитку сільської місцевості України, щоб вона одержала більші вигоди від членства в Світовій організації торгівлі та реалізації Європейської політики добросусідства.


Це забезпечуватиметься завдяки сприянню поглибленому діалогу Україна – ЄС з питань розвитку сільської місцевості та сільського господарства, прийняттю оптимальних рішень Міністерством аграрної політики України, приведенню українського законодавства з питань безпеки харчових продуктів і ветеринарії у відповідність до європейських норм і стандартів, формуванню стратегії вдосконалення системи забезпечення безпеки харчових продуктів в Україні, створенню референтних лабораторій. Йдеться також про підтримку впровадження Національної програми створення гуртових ринків сільськогосподарської продукції, допомогу в створенні виробничих потужностей для зберігання та пакування сільськогосподарської продукції.  

Основні заходи проекту спрямовуватимуться на підвищення конкурентоспроможності сільського та лісового господарства, підвищення доходів сільського населення, підвищення кваліфікації сільських працівників, створення нових робочих місць, поліпшення екологічного стану довкілля. На Черкащині буде визначено три райони та сільські громади, які першими візьмуть участь у здійсненні проекту. До робочих груп, які координуватимуть на місцях здійснення проекту, входитимуть представники райдержадміністрацій, районних рад, об’єднань фермерів, землевласників, керівники переробних підприємств, сільські голови, депутати. У фінансуванні проекту братиме участь Європейський Союз.