Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » Наше головне завдання – стабілізувати надходження до бюджету
на правах рекламы

Наше головне завдання – стабілізувати надходження до бюджету

Автор: Ongel от 20.03.2014 12:53
 (голосов: 0)

Наше головне завдання – стабілізувати надходження до бюджету

«Основними завданнями є наповнення бюджету та надання якісних послуг для платників», – заявив С.Коляда.

Станом на сьогодні платники Тальнівського та Маньківського районів перерахували понад 19 млн.грн. єдиного соціального внеску. На особливому контролі  надходження єдиного соціального внеску для виплати пенсій і соціальних платежів у районах - наголосив начальник Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області С.Є.Коляда.

У січні-лютому поточного року проведено 5 заходів контрольно-перевірочної роботи, у результаті чого донараховано понад 1,8 млн. грн., що на 1,2 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. У ході роботи по легалізації робочих місць за сприяння працівників ОДПІ, працевлаштовано 22 особи та легалізовано 47,5 тис. грн. доходу. 

За відповідний період до судів загальної юрисдикції направлено 5 позовних заяв на стягнення коштів з рахунків в банках боржників  на загальну суму 38,7 тис. грн. Переважна кількість позовних заяв подана до суду, у зв'язку з несплатою платниками податків сум грошових зобов’язань узгоджених та  самостійно задекларованих  у відповідних звітних періодах.

За два місяці 2014 року платникам, які обслуговуються на території Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області надано 964 адміністративних послуги (видача довідок, дозвільних документів). Великою популярністю у платників податків користується сервісом подачі звітності в електронному вигляді. Так за підсумками подачі звітності за 2013 рік по загальнодержавних податках та зборах подано понад 96% звітності в електронному вигляді та платниками єдиного податку – майже 87%.

«Ми працюємо в штатному режимі. Громадянам та бізнесу створенні всі необхідні умови для використання їх прав та виконання обов’язків», наголосив С.Є.Коляда.