Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Відтепер і "Мерседес" матиме деталі тальнівського виробництва
на правах рекламы

Відтепер і "Мерседес" матиме деталі тальнівського виробництва

Автор: Алексей Хвалебный от 24.04.2009 19:49
 (голосов: 1)
altСпівпраця Тальнівського підприємства "Телерадіокомпанія "Влад" з німецьким партнером дає нові плоди. 
Так, наприкінці березня на підприємстві, яке виробляє електроніку для німецьких автомобілів, відкрили нову лінію з виробництва вентиляційних систем для "Мерседес".
Вирішили взяти участь у відкритті лінії, а також перевірити увесь технологічний процес і німці. Цілий день делегація від фірми "АБ Електронік Захсен" та "Мерседес" із прискіпливістю, яка так притаманна цій нації, спостерігала за виробництвом, особливо придивляючись до якості. Насамкінець представник із перевірки якості від фірми "Мерседес" пан Лутц сказав, що він та його колеги задоволені роботою "Телерадіокомпанії "Влад". І це недаремно, адже на підприємстві функціонує система управління якістю ІSО 9001–2001. Це означає, що всі деталі, які виробляються на цьому підприємстві, тут же проходять перевірку щодо відповідності європейським стандартам. І до Німеччини вони надходять вже без повторного контролю. Аудит якості продукції проводять самі працівники компанії, які мають відповідну кваліфікацію.
За словами генерального директора ТОВ "Влад+" Влади-слава Левицького, найближчим часом на тальнівському підприємстві розпочнеться будівництво нових виробничих площ. Вже у вересні у нових цехах повинні розпочатись пусконалагоджувальні роботи.