Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » Тальнівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області
на правах рекламы

Тальнівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області

Автор: Ongel от 08.04.2014 17:42
 (голосов: 0)

Тальнівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області: надходження  податків та єдиного соціального внеску для виплати пенсій і соціальних платежів на особливому контролі 

 

У березні до місцевого бюджету Тальнівщини перераховано понад 5 млн. грн. податків і зборів. До соціального фонду спрямовано понад 6,1 млн. гривень єдиного соціального внеску. Про це поінформував начальник Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Станіслав Коляда.

Він розповів, що з початку року до місцевого бюджету спрямовано понад 13 млн.грн. податків і зборів, що на 0,43 млн. гривень більше, ніж торік за 3 місяці. «Левову частку» від загальних надходжень становить податок на доходи фізичних осіб – понад 7,2 млн. грн., темп росту до відповідного періоду минулого року становить 114,3%. Також перераховано 15,6 млн.грн. єдиного соціального внеску.

С.Коляда наголосив, що Тальнівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області працює у штатному режимі і виконує в повному об’ємі функції із забезпечення реалізації державної податкової та митної політики.

«Велика вдячність усім громадянам і представникам бізнесу Тальнівського району, які сумлінно сплачують податки і збори. Ми всі добре розуміємо, наскільки це принципово важливо з точки зору  забезпечення стабільного фінансування  місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства. Наше завдання – забезпечити всі сервісні функції Міністерства», - підкреслив С.Коляда.

Нагадаємо, у Тальнівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області для обслуговування громадян та бізнесу працює сервісний центр. Для забезпечення своєчасного та комфортного подання платниками звітності центр працює у понеділок та середу у подовженому режимі, з 9-00 до 20-00 години, у суботу – з 9-00 до 16-00.