Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » Декларанти-2014 сплатять до місцевого бюджету понад 430 тис. гривень податку
на правах рекламы

Декларанти-2014 сплатять до місцевого бюджету понад 430 тис. гривень податку

Автор: Ongel от 25.04.2014 12:20
 (голосов: 0)

Декларанти-2014 сплатять до місцевого бюджету понад 430 тис. гривень податку

Наразі 652 жителі Тальнівщини подали свої декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік. Вони задекларували 29 млн. грн. доходів. До місцевого бюджету надійде понад 430 тис. гривень податку на доходи фізосіб. Про це поінформував начальник Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Станіслав Коляда.

Він розповів, що найбільше надійшло декларацій про доходи від громадян, які використовують власні земельні частки (паї) одноосібно (521) та осіб, що отримували доходи у вигляді спадщини (51).

Два жителі району задекларували понадмільйонні статки. Загальна сума задекларованих мільйонерами доходів становить понад 22 мільйони гривень. За поданими деклараціями вони сплатять до бюджету понад 3,3 млн. грн

С.Коляда нагадав, що до завершення деклараційної кампанії залишилося кілька днів і закликав жителів району, яким необхідно задекларувати минулорічні доходи, поспішити до центрів обслуговування платників і надати декларації. Останній день подання декларацій – 30 квітня 2014 року.

Водночас він подякував усім учасникам акції Головного управління Міндоходів в області «Задекларуй доходи до Великодніх свят!», що проходила 14-18 квітня і повідомив, що акційного тижня до Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів  у Черкаській області декларанти подали 53 декларацій і задекларували майже 23 млн.грн. доходів.

В останні дні деклараційної кампанії пропонуємо звертатись для отримання детальної інформації щодо декларування минулорічних доходів за номером гарячої лінії (04731) 3-05-19. Передбачено і активне консультування декларантів – інтернет-користувачів. Так, відповіді на запитання щодо порядку надання декларацій вони можуть отримати під час інтернет – конференції ГУ Міндоходів на Черкаському інформаційно-діловому порталі 25 квітня. Питання слід надсилати за  адресою: http://www.city.ck.ua/gna-consult/