Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » Погрозою підірвати комунальне підприємство тальнівчанин домігся... проведення зборів його акціонерів
на правах рекламы

Погрозою підірвати комунальне підприємство тальнівчанин домігся... проведення зборів його акціонерів

Автор: Алексей Хвалебный от 16.05.2009 15:43
 (голосов: 2)
altДо крайніх заходів вдався житель Тального Вадим Межерицький. Вранці 12 травня він прийшов до ЗАТ "Комунальник" з пакетом, де нібито була пляшка з пальним, вмостився на східцях і заявив, що якщо його не почують, то прогримить вибух. 

Із адмінбудинку "Комунальника" терміново евакуювали всіх працівників, а на місце події прибули міліціонери та, на всяк випадок, пожежна машина. Чоловік, якому вже за сорок, заявив, що піти на таке його змусила несправедливість, яка нібито панує в цій організації. Тут, мовляв, порушуються його права як акціонера. В товаристві не створено спостережної ради, не проводяться збори, а тепер нібито ще й частину території "Комунальника" хочуть продати. Раніше було 78 акціонерів, а зараз – менше 50. З приводу цих проблем він звертався у прокуратуру, та зрушень ніяких. Тому він вдався до таких радикальних заходів. А основна вимога – негайно зібрати збори акціонерів, якщо цього не зроблять – вибуху не уникнути.

Вимогу керівництво "Комунальника" виконало – зібрання акціонерів, щоправда, неофіційне, було скликано, незважаючи на те, що, як повідомив директор підприємства Володимир Росол, Вадим Межерицький "взагалі не має ніякого відношення до нашого підприємства. У списку акціонерів його немає і не було, бо він у "Комунальнику" ніколи не працював, а колись робив у "Водоканалі"." Натомість, сам Межерицький стверджує, що має генеральну довіреність від тримачів 20% акцій.

Після того, як акціонери почали збиратися, пан Межерицький здався міліції. Під час зібрання акціонери призначили дату офіційних зборів, про яку, за законом, за 45 днів має бути повідомлено у пресі.