Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » За 4 місяці 2014 року до зведеного бюджету сплачено понад 20,1 млн. грн. платежів
на правах рекламы

За 4 місяці 2014 року до зведеного бюджету сплачено понад 20,1 млн. грн. платежів

Автор: Ongel от 14.05.2014 13:44
 (голосов: 0)

За 4 місяці 2014 року до зведеного бюджету сплачено понад 20,1 млн. грн. платежів

 

Протягом січня-квітня поточного року платники Тальнівщини сплатили до зведеного бюджету понад 20,1 млн. грн. податків, зборів, які контролюються Тальнівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області. До державного бюджету надійшло понад 2,9 млн. грн., до місцевого – 17,2 млн. гривень.

У розрізі основних платежів найбільшого приросту у порівнянні з відповідним періодом минулого року досягнуто з податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку з фізичних осіб (додатково надійшло 0,6 млн. грн. та 0,2 млн. грн. відповідно).

«Питання своєчасної і в повному обсязі виплати всіх соціальних платежів, допомог, пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій є принциповим. Це питання першочергової пріоритетності, ми тісно співпрацюємо із органами соціального захисту, роботодавцями»,  підкреслив начальник Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Станіслав Коляда.

С.Коляда подякував платникам, які активно працюють, розвиваються  і сумлінно сплачують податки, а отже за непростих умов сьогодення є справжніми патріотами нашого району, нашої держави.

 

Жителі Тальнівщини задекларували понад 35 млн.грн. торік одержаних доходів

 

Станом на 1 травня ц.р. декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік надали 874 жителі Тальнівщини. Вони задекларували понад 35 млн.грн. доходів. До місцевих бюджетів надійде 651,1 тис. гривень податку на доходи фізосіб. Про це поінформував начальник Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Станіслав Коляда.

Він розповів, що найбільше надійшло декларацій про доходи від громадян, які використовують власні земельні частки (паї) одноосібно (627) та осіб, що отримували доходи у вигляді спадщини (87).

Два жителі району задекларували понадмільйонні статки. Загальна сума задекларованих мільйонерами доходів становить понад 22 мільйони гривень. За поданими деклараціями вони сплатили до бюджету понад 3,3 млн. грн

С.Коляда подякував усім декларантам за вчасно подані декларації та сплачений податок на доходи фізичних осіб. 

Разом з тим, робота з прийому декларацій не закінчена, оскільки термін звітування для осіб, які бажають скористатися податковою знижкою, не обмежується 1 травня п.р. Їхніх декларацій в податкових інспекціях області чекають до кінця року.

Водночас чинним законодавством передбачена відповідальність за неподання або невчасне подання річної обов'язкової декларації. 

Торік на 1 травня жителі області надали до податкових інспекцій 819 декларацій про майновий стан та доходи. Загальна сума задекларованих доходів за 2012 рік склала 21,5 млн. гривень, до сплати – 504,1 гривень податку на доходи фізичних осіб. Податкова знижка до повернення склала 35,6 тис. гривень. Про одержані понадмільйонні статки повідомили 3 жителі району, загальна сума їх минулорічного доходу в деклараціях складає 10,6 мільйонів гривень.