Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » Станіслав Коляда презентував спецкурс «Основи податкових знань»
на правах рекламы

Станіслав Коляда презентував спецкурс «Основи податкових знань»

Автор: Ongel от 05.06.2014 12:09
 (голосов: 0)

Станіслав Коляда презентував спецкурс «Основи податкових знань»

В рамках продовження роботи із впровадження спецкурсу «Основи податкових знань», начальником Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Станіславом Колядою, проведено презентацію підручника для учнів 8 класу Тальнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, які наступного навчального року будуть вивчати дану дисципліну.

Розповідаючи про підручник «Основи податкових знань», Станіслав Євгенійович звернув увагу учнів, що книжка дасть змогу дізнатись про історію виникнення податків, вивчити розвиток податкової системи, отримувати і розвивати вміння і навички теоретичних знань у розв’язанні економічних задач, прийнятті правильних рішень у повсякденному житті, сформовувати навички поведінки у ринкових відносинах, визначати професійні орієнтири. Основною метою курсу податкових знань є формування в учнів знань основ податкової грамотності та виховання в них розуміння необхідності сплати податків для суспільства в цілому.

Після презентації школярам проведено екскурсію по інспекції, під час якої вони мали змогу побачити як на практиці здійснюється діяльність органів доходів і зборів на прикладі Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області.