Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » У ЦОПі м. Тальне надано майже 1 тис. адміністративних послуг
на правах рекламы

У ЦОПі м. Тальне надано майже 1 тис. адміністративних послуг

Автор: Ongel от 05.06.2014 12:11
 (голосов: 0)

У ЦОПі м. Тальне надано майже 1 тис. адміністративних послуг

Протягом січня-травня поточного року платники Тальнівщини отримали у сервісному центрі Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів в області 990 адміністративних послуг.

Нагадаємо, на Тальнівщині для платників працює сервісний центр. На сьогодні їхні відвідувачі мають можливість отримати комплекс послуг, зокрема 103 адміністративні послуги, а також консультативні та інформаційні. Також у ЦОП приймають податкову звітність, а у центрах Черкас, Умані, Золотоноші та Звенигородки до того ж видають ключі електронного цифрового підпису для здійснення податкових та митних процедур.

За свідченням фахівців Міндоходів, серед послуг, якими здебільшого цікавляться  платники податків, є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Наразі було надано 388 таких послуги. Друга за «популярністю» – послуга з видачі довідки про набуття або підтвердження сільськогосподарським товаровиробником статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку (125 послуг). Також популярними залишаються послуги з книг обліку розрахункових операцій та реєстрації розрахункових книжок – надано 82 та 79 послуг відповідно.

Оскільки найпріоритетнішим у роботі ЦОП є постійне підвищення якості обслуговування платників, для оцінки цього показника, а також оцінки популярності та доцільності впровадження електронних сервісів постійно проводиться опитування відвідувачів центрів. Як результат, переважна кількість респондентів підтримала запровадження зазначених сервісів, особливо загальнодоступного інформаційно - довідкового ресурсу «Зір» та  «Електронного кабінету платника податків».

Загалом в Україні за 4 місяці у 535 центрах обслуговування платників податків (саме стільки їх діяло на початок травня) було надано 1,1 млн. адміністративних послуг. Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники податків, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків (надано понад 0,5 млн. таких послуг). Також популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету (було надано 74,7 тис. та 72,5 тис. послуг відповідно).