Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » За 5 місяців 2014 року до зведеного бюджету сплачено понад 25,9 млн. грн. платежів
на правах рекламы

За 5 місяців 2014 року до зведеного бюджету сплачено понад 25,9 млн. грн. платежів

Автор: Ongel от 05.06.2014 12:11
 (голосов: 0)

За 5 місяців 2014 року до зведеного бюджету сплачено понад 25,9 млн. грн. платежів

Протягом січня-травня поточного року платники Тальнівщини сплатили до зведеного бюджету понад 25,9 млн. грн. податків, зборів, які контролюються Тальнівською ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області. До державного бюджету надійшло понад 3,6 млн. грн., до місцевого – 22,3 млн. гривень.

У розрізі основних платежів найбільшого приросту у порівнянні з відповідним періодом минулого року досягнуто з податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку з фізичних осіб (додатково надійшло 1,4 млн. грн. та 0,3 млн. грн. відповідно).

«Питання своєчасної і в повному обсязі виплати всіх соціальних платежів, допомог, пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій є принциповим. Це питання першочергової пріоритетності, ми тісно співпрацюємо із органами соціального захисту, роботодавцями», –  підкреслив начальник Тальнівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Станіслав Коляда.

С.Коляда подякував платникам, які активно працюють, розвиваються  і сумлінно сплачують податки, а отже за непростих умов сьогодення є справжніми патріотами нашого району, нашої держави.