Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » ОДПІ » Резонанс: Перекрито «поштовий» канал постачання горілчаного фальсифікату
на правах рекламы

Резонанс: Перекрито «поштовий» канал постачання горілчаного фальсифікату

Автор: Ongel от 05.06.2014 12:13
 (голосов: 1)

Резонанс: Перекрито «поштовий» канал постачання горілчаного фальсифікату

 

Двісті сорок 5-ти літрових пластикових пляшок, заповнених рідиною з характерним запахом спирту орієнтовної вартості 72 тис.гривень вилучили днями співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області у приміщенні кур’єрського відділення «Нової пошти» в м. Умань. Тимчасовий доступ до речей і документів міндоходівці отримали на підставі відповідної ухвали суду в ході розслідування кримінальної справи за фактом зберігання та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв.

Згідно документів, «горючий» вантаж у 120 дал належав 24-річному місцевому жителю. Про це повідомив в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий.

Він розповів, що це тільки одне з виявлених місць зберігання «підприємливим» уманчанином алкогольного фальсифікату. Раніше під час обшуку складських приміщень приватного підприємства м. Умань співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області вилучили із незаконного обігу 494 пластикові пляшки об’ємом 5 літрів (всього 247 дал), заповнені рідиною з характерним запахом спирту орієнтовної вартості 148,2 тис.гривень. Відібрані зразки рідини для детального дослідження. Слідчі дії проводить слідче управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів в області.

О.Чалий відмітив, що в рамках операції «Акциз-2014» із незаконного обігу вилучено підакцизні товари на 15 млн.  313,7 тис. грн., у т.ч. алкогольні напої на суму 13 млн. 916,9 тис. грн., тютюнові вироби на суму 96,7 тис. грн., спирт на 654,3 тис. грн. Припинено діяльність 2 підпільних цехів по виробництву лікеро – горілчаної продукції. Обліковано 2 кримінальних провадження відносно виробників підакцизних товарів.

Він заявив, що боротьба з контрабандою та фальсифікатом набирає обертів. «Наразі триває вичищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату. Лише за травень, у період активної фази операції «Акциз-2014» на Черкащині з незаконного обігу вилучено підакцизні товари майже на 10  млн. гривень. Все це нелегальна продукція невідомого походження, яка підриває авторитет нашого регіону, створює перепони для роботи сумлінних виробників і продавців підакцизу і що головне, становить небезпеку для людей», –  наголосив він.

Олександр Чалий нагадав, що в Україні триває акція «Бачиш підробну горілку – дзвони негайно: 284 0 007», спрямована на боротьбу з фальсифікованою алкогольною продукцією та утвердження в Україні здорового способу життя і закликав небайдужих черкащан підтримати соціально-просвітницьку ініціативу.