Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Новости » На Черкащині нелюд жорстоко вбив свою вчительку
на правах рекламы

На Черкащині нелюд жорстоко вбив свою вчительку

Автор: Ongel от 17.07.2009 08:38
 (голосов: 0)

На Черкащині нелюд жорстоко вбив свою вчительку

 


Вже дорослі і статечні люди, що колись були однокласниками школи села Тіньки з квітучими вулицями та охайно доглянутими деревами в Чигиринському районі, вирішили зустрітися, щоб поділитися приємними спогадами. Із запрошенням на зустріч випускників до колишнього класного керівника йшла її учениця.

До 83-річної пенсіонерки, що більшу частину свого життя віддала освітянській ниві, за порадами та теплим словом часто заходили односельчани. Але ніхто навіть і не міг подумати, що цього літнього сонячного дня сталося непоправне лихо. Не зустріла одинока бабуся свою колишню ученицю, а в будинку був хтось чужий та підозрілий, повідомляє прес–служба ВЗГ УМВС України в Черкаській області.

З тривогою на душі пішла жіночка до сусідів улюбленого педагога, так як дивним була відсутність бабці, що постійно займалась якоюсь домашньою роботою, підтримуючи чистоту та порядок, доглядаючи за деревами та квітами біля домоволодіння.

А в цей час загнаним звіром в хаті жертви намагався сховатися вбивця.

Хіба могла передбачити старенька, що не полюбляв слухати в школі її повчання колишній учень. 49-річний чоловік займався випадковими заробітками в селі, а тому саме цим виправдовував дружбу з «зеленим змієм», пояснюючи своєю безвідмовністю схильність до алкоголю при гостинному пригощанні господарями.

Пенсіонерка попросила його за певну плату допомогти зрізати гілки з горіха в її дворі. Не чекала сварки старенька, наймаючи помічника. Та й нормальним людям важко зрозуміти, що за зло затаїлося в чоловіка, адже як можна штовхати людину похилого віку так, щоб вона падала розбивши голову. Побачивши кров на підлозі та біль в очах бабусі, нелюд схопив палицю та добивав її нещадно по голові. Немов вовкулака злякався, що безсила жертва покличе на допомогу, а тому не маючи жалю вбив її, а понівечене мертве тіло заховав у гаражі. Потому бузувір зайшов у хату та намагався витерти від крові руки. Почувши в дворі людські голоси, він немов щур, намагався сховатися в якомусь хатньому лахмітті, накинувши на себе ковдру, а потім заповз на горище.

Тіло знайшли в гаражі сусіди й негайно пішли викликати правоохоронців і повідомляти родичів про біду.

Убивця втік, але справедливість в образі працівників міліції знайшла його, щоб притягнути до відповідальності згідно Закону. Затриманий не думав про те, яким тягарем буде його ганебний вчинок для маленької донечки та сина. Злочинець буде відповідати за статтею 115 КК України.

Суд визначить справедливе покарання, але вже ніхто не почує теплих слів загиблої від рук нелюда вчительки-пенсіонерки.