Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
Тальное » Интересно » У Великобританії почнуть продавати "кулю Рубіка"
на правах рекламы

У Великобританії почнуть продавати "кулю Рубіка"

Автор: Ongel от 17.07.2009 09:55
 (голосов: 0)

У Великобританії почнуть продавати "кулю Рубіка"
'У

У Великобританії з 13 липня 2009 року надійде у продаж "куля Рубіка" - нова головоломка від автора знаменитого кубика Рубіка. Про це повідомляє газета The Times.

Зараз багато інтернет-магазинів приймають попередні замовлення на нову головоломку. Планується, що в перші дні будуть продані тисячі головоломок. Вартість такої розваги, що отримала назву 360 (або The 360), становитиме 18 фунтів.

Головоломка є парою сфер, поміщених одна в одну. Зовнішня забезпечена виїмками, поміченими різноколірними кільцями (всього шість кольорів). У внутрішній сфері є всього два отвори і шість куль різних кольорів. Мета гравця - маніпулюючи іграшкою, добитися того, щоб кульки з внутрішньої сфери потрапили у виїмки відповідного кольору зовнішньої. Нова головоломка - чисто механічна і не використовує ніякої електрики.

Самі творці відзначають, що ця головоломка простіша, ніж кубик Рубіка, тому вони сподіваються, що The 360 залучить ширшу аудиторію. При цьому, вони відзначають, що навіть в цій головоломці є ситуації, які вимагають від гравця спритності і кмітливості.

Кубик Рубіка з'явився у 1974 році і відразу ж завоював популярність по всьому світу. До теперішнього часу по всьому світу продано понаде 360 мільйонів кубиків Рубіка. Світовий рекорд швидкості збору кубика стаонвить 7,06 секунди і був встановлений у 2008 році.