Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
на правах рекламы
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Інформація про Коледж

Студенти коледжу при потребі забезпечуються гуртожитком, який розміщується на території коледжу. Харчуються у їдальні коледжу та кафе гуртожитку, де, до речі, можуть святкувати дні народження та інші урочисті події. Коледж має власну бібліотеку та читальний зал. Активне спортивне життя проходить в спортзалі коледжу та спортивному комплексі, що розміщений неподалік від коледжу, в зоні дендропарку. Систематично працюють спортивні секції футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики.

Навчальному закладу понад 75 років. Утворений у 1927 році, коли в колишньому маєтку графа Шувалова була заснована сільськогосподарська школа і робітфак при ній. Як будівельно-економічний технікум був організований в 1967 р. Постановою Ради Міністрів Української РСР № 627-р від 22.06.1967 р.

"Я насамперед – лікар!"

Автор: Ongel от 14.06.2010 08:21
  • 0

"Я насамперед – лікар!"

Ці слова кинув хірург Атанов начальнику гітлерівської Тальнівської жандармерії у відповідь на звинувачення, що в лікарні переховуються євреї.

"Чуєте? Я лікар, і моє завдання лікувати людей, а не визначати їх національність," – ці слова Василя Атанова можуть слугувати справжнім маніфестом медиків, які волею долі змушені виконувати свій обов'язок в умовах війн і національних чисток.

Історія походження назви міста

Автор матеріалу "Історія походження назви міста", Олег Шатайло - старший науковий співробітник Тальнівського музею історії хліборобства.

Історія Тальнівщини в датах

"Історія Тальнівщини в датах" видання, автор якого Олег Шатайло - старший науковий співробітник Тальнівського музею історії хліборобства.