Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
на правах рекламы
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Злочини та події на території Тальнівського району на 26.03.2011 року

Працівниками карного розшуку Тальнівського РВ УМВС в м. Тальне, затриманий 42-річний, непрацюючий, місцевий житель, який, в ходi проведення оперативної закупки, за 50 грн збув 5 таблеток "трамадолу". На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.1 ст.307 КК України та обрання мiри запо-бiжного заходу.

Злочини та події на території Тальнівського району на 09.12.2010 року

В місті Тальне працівниками міліції затриманий 29-річний житель села Папуженці, в якого під час особистого огляду виявлено та вилучено 15 г коноплі. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.1 ст.309 КК України.

Злочини та події на території Тальнівського району на 10.12.2010 року

До Тальнівського РВ УМВС звернувся 49-річний місцевий житель з заявою про те, що з кишені його одягу, шляхом вільного доступу, викрадено мобільний телефон "Самсунг" та гроші в сумі 2106 грн. Працівниками міліції встановлено, що крадіжку скоїв 26-річний непрацюючий житель одного з сіл Звенигородського району. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу та порушення кримінальної справи.

Злочини та події на території Тальнівського району на 14.12.2010 року

В Тальнівський РВ УМВС звернувся 61-річний місцевий пенсіонер, з заявою про те, що вночі з його автомобіля «Форд Ескорт», шляхом пошкодження скла правих дверей, викрадено автомагнітолу "Форд", одяг на загальну суму 500 грн. та запасне колесо до автомобіля вартістю 360 грн. Працівниками міліції встановлено, що крадіжку скоїв 38-річний непрацюючий житель м. Тальне. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Злочини та події на території Тальнівського району на 16.12.2010 року

До Тальнівського РВ УМВС звернулась 35-річна жителька міста Тальне з заявою про те, що шляхом вільного доступу, викрадено її мобільний телефон «Нокіа-7171» вартістю 550 грн. Правоохоронцями встановлено, що крадіжку скоїв 25-річний непрацюючий місцевий житель. В скоєному зловмисник зізнався, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Злочини та події на території Тальнівського району на 27.12.2010 року

В Тальнівський РВ УМВС звернулась 45-річна жителька села Мошурів з заявою про те, що з літньої кухні її домоволодіння, шляхом вільного доступу, викрадено алюмінієвий посуд, чим завдано збитків на суму 1050 грн. Працівниками міліції встановлено, що крадіжку скоїв 35-річний, непрацюючий місцевий житель. Зловмисник в скоєному зізнався. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.3 ст. 185 КК України

Злочини та події на території Тальнівського району на 24.01.2011 року

До міліціянтів Тальнівського РВ УМВС звернувся 50-річний житель села Білашки Тальнівського району, із заявою про те, що з ферми викрадено п'ять алюмінієвих бідонів, чим завдано шкоди на суму 1000 грн. Правоохоронцями встановлено, що злочин скоїв 19-річний непрацюючий місцевий житель. Речові докази вилучено. Порушена кримінальна справа за ч.3 ст.185 КК України.

Розкрито жорстоке вбивство школярки, яке було скоєно 4 роки тому

Страшенна звістка пронеслась Тальнівським районом, що на Черкащині. У свідомості місцевих жителів не могло знайтись пояснення тому що відбулось: хто б міг так жорстоко і холоднокровно вбити молоду дівчину, відмінницю, красуню та гордість батьків?

Того фатального вечора 16-річна дівчина поверталась з конкурсу «Міс – Осінь». По дорозі додому її наздогнав п'яний чоловік і приставивши до горла ніж, вимагав гроші та цінні речі у нещасної. На Мар'яні (імена змінені з естетичних міркувань) була лише дешева біжутерія, яка б не змогла збагатити зловмисника. Киплячи від люті негідник наніс жертві колото-різану рану, зачепивши шийну артерію. Мар'яна збираючи останні сили, які лишились ще в юному тілі, вирвалась з рук нелюда та побігла до прохідної цукрового заводу, де втратила свідомість. На зойки дівчини, яка благала про допомогу поспіли працівники охорони, які й викликали швидку та міліцію. Нажаль, врятувати школярку не вдалось, втративши багато крові, дівчина померла в кареті швидкої допомоги.

Злочини та події на території Тальнівського району на 24.01.2011 року

До міліціянтів Тальнівського РВ УМВС звернувся 50-річний житель села Білашки Тальнівського району, із заявою про те, що з ферми викрадено п'ять алюмінієвих бідонів, чим завдано шкоди на суму 1000 грн. Правоохоронцями встановлено, що злочин скоїв 19-річний непрацюючий місцевий житель. Речові докази вилучено. Порушена кримінальна справа за ч.3 ст.185 КК України.

Злочини та події на території Тальнівського району на 03.01.2010 року

До Тальнівської лікарні доставлений 59-річний житель села Шаулиха з тілесними ушкодженнями у вигляді закритої черепно-мозкової травми та гематом обличчя. Працівниками міліції встановлено, що тілесні ушкодження потепілому під час бійки, виниклої після спільного розпиття спиртних напоїв, наніс 31-річний місцевий житель, який в скоєному зізнався. Вирішується питання про порушення кримінальної справи та обрання міри запобіжного заходу.

Назад Вперед
Наверх