Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
на правах рекламы
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Передача показателей счетчиков

TALNE.info - Информационный Портал города Тальное совместно с Водоканалом, РЭМом и Газовым хазяйством, предоставляет новую услугу "Передача показателей счетчиков". Услуга для всех жителей города и района, удобно и бесплатно.

Свои вопросы и предложения по услуге можно оставлять на форуме.

Прокуратура Черкаської області перевірила факт забруднення річки Тальянки

    Як повідомлялось раніше, прокуратурою Черкаської області в порядку правозахисної діяльності проводилась перевірка за фактом можливого забруднення річки Тальянки та гибелі в ній риби.

     Зазначеною перевіркою, яка проводилась за участю контролюючих органів, встановлено, що відібрані зразки води за результатами лабораторних досліджень відповідають вимогам «Санітарних правил охорони поверхневих вод від забруднення», однак результати хімічного дослідження кисню встановили відхилення від норми, що виникло у зв’язку з високою температурою та низьким вмістом кисню. Проте, факту масової загибелі риби в річці Тальянці не виявлено.

     Прес-служба прокуратури Черкаської області

Відновлено роботу ГЕС та запущено нову сонячну електростанцію

За грудень 2011 р. в нашому районі було запущено дві електростанції.

22.12.2011 На день енергетика асоціацією "Новосвіт" була відкрита сонячна електростанція, потужністю 102 кВт, неподалік Гордашівської ГЕС.

23.12.2011 ТОВ "Гідроресурс-К" відновив роботу ГЕС в с. Криві Коліна що на річці Гірський Тікич.

Електронні версії підручників для загальноосвітніх навчальних закладів

В повній новині, ви можете скачати підручники на українській мові.
Перелік книг: Алгебра, Англійська мова, Біологія, Всесвітня історія, Географія, Геометрія, Екологія, Економіка, Захист Вітчизни, Інформатика, Іспанська мова, Історія України, Математика, Німецька мова, Правознавство, Російська мова, Світова література, Технології, Українська література, Українська мова, Фізика, Філософія, Французька мова, Хімія, Художня культура.

З Днем Юриста!

Автор: Ongel от 08.10.2010 10:26
  • 0

 

 

Шановні !

Щиро вітаємо Вас

із професійним святом – Днем Юриста!

Бажаємо успіху, процвітання та стабільності.

Нехай робота приносить щедрі плоди достатку та визнання.

 

З повагою Адміністрація www.TALNE.info

У Легедзиному розкопали готське кладовище

Готи – це не лише представники сучасної молодіжної субкультури. Ці германські племена жили на території нинішньої Черкащини майже 2 тисячоліття тому…

Поселення готів ІІІ–ІV ст. н. е. на території села Легедзине археологи знайшли ще три роки тому, втім, розкопки некрополя розпочали лише цього літа. У Легедзиному археологи під керівництвом доктора історичних наук Бориса Магомедова розкопали більше трьох десятків поховань і почали вибудовувати загальну картину стародавнього життя.

День міста Тальне 2010

Автор: Ongel от 19.08.2010 08:06
  • 17

Шановні тальнівчани та гості міста!


Прийміть найкращі вітання з Днем міста та його 860-ю річницею.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за земляків.

Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!
Зі святом! З Днем народження, Тальне!

П'ятирічну дівчинку витягли з води юні рятівники

Автор: Ongel от 02.08.2010 18:52
  • 68

П'ятирічну дівчинку витягли з води юні рятівники

Троє підлітків, ризикуючи власним життям, врятували маленьку тальнівчанку. Дівчинка ледь не втонула в технічному ставу цукрового заводу.

Книжка про Криві Коліна важить... 3,5 кілограма!

Автор: Ongel от 22.07.2010 08:10
  • 85

Книжка про Криві Коліна важить... 3,5 кілограма!

 

Солідний том вагою три з половиною кілограма, який щойно вийшов друком, – справжня енциклопедія одного села.

Робота над книжкою "Криві Коліна: крізь терни і роки", авторами якої є відомий меценат Володимир Мовчан, дослідники Іван Нерубайський та Василь Олійник, розпочалася ще у 2006 році. У грубезному томі йдеться про події, пов'язані з історією та сьогоденням Кривих Колін. До участі у зборі матеріалів для написання книги були залучені всі жителі села, вивчалися архівні документи, більша частина яких була виявлена у сусідній Польщі.

Лис крадій.

Автор: Ongel от 12.07.2010 12:14
  • 0

Курчат, капці й парасольку в літньої жінки в Тальному вкрав... лис

Незвична пригода сталася вранці 6 липня біля автостанції на околиці Тального.


У літньої жительки Мошурова Ганни К. вкрали сумку з речами. Вона поставила її на землю, а сама відійшла вбік. За мить сумки не стало. Незвичність ситуації в тому, що злодія одразу помітили, але про те, щоб його наздогнати, не було й мови: ним виявився... досить великий лис. Крадій метнувся вниз, до городів, і там заховався за буйними рослинами. 

Назад Вперед
Наверх