Портал города Тальное.
Место встречи жителей и гостей города.

 
на правах рекламы
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

День м. Сміла та святкові заходи від ТМ Ажур

Автор: Spartanets от 09.09.2010 12:58
  • 0


 

 

11/09/2010 в субботу день города Смелы.

МВС розпочинає операцію "Зброя та вибухівка"

Автор: Spartanets от 29.08.2010 08:18
  • 0
"…Якщо на початку п'єси на стіні висить рушниця, то наприкінці вона має вистрілити" - у вірності цього чеховського закону драматургії українські правоохоронці переконуються фактично щодня. "Вилучено обріз…", "…вилучено вибухівку і набої.." - оперативні зведення рясніють випадками затримання порушників вітчизняного законодавства у сфері обігу зброї. Яких тільки пояснень не доводиться чути міліціонерам, коли вони викривають чергового поціновувача "застиглої смерті"…Але фінал таких "вистав" один - стаття 263 Кримінального кодексу України з санкцією "від двох до п'яти".

Черкассы, Смела - афиша на 24 (День Независимости)

Автор: Spartanets от 22.08.2010 20:18
  • 68
День незалежності запрошує відсвяткувати в Черкасах міська влада. 24 серпня в місті відбудеться відразу кілька яскравих дійств. На Соборні площі з 16.00 за участю підприємств, ресторанів, творчих колективів, артистів оригінального жанру відбудеться Парад кулінарів. А в Долині троянд з 17.00 триватиме традиційний фестиваль «Черкаська Смакота».

Голая девушка в Черкасском ЗАГСе.

Автор: Spartanets от 18.08.2010 01:04
  • 0

По словам очевидцев, девушка изначально разделась в туалете пиццерии и, оставив там свои вещи, вышла на улицу абсолютно голая. Зашла в ЗАГС в самый разгар его работы, в то время, когда вокруг было очень много людей. После этого она вышла из ЗАГСа и, как ни в чем не бывало, вернулась обратно в пиццерию напротив, оделась и скрылась в неизвестном направлении. Ее необычную прогулку удалось зафиксировать на видеокамеру свадебному оператору.

Як грамотно придбати автомобіль.

Автор: Spartanets от 15.08.2010 22:44
  • 0
До такої купівлі необхідно бути готовим і знати деякі нюанси. Які саме - розповів заступник начальника відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ в Черкаській області Сергій Голуб. Як зазначає Сергій Голуб, найпоширеніша схема автомобільних махінаторів - це незаконна легалізація транспортних засобів, пригнаних з-за кордону. Їх реєструють на підставі підробних митних документів, знімають з обліку і вільно продають. Реєстраційно-екзаменаційний відділ (РЕВ) перевіряє всю інформацію про розмитнення автомобілів за національною базою даних, однак нерідко "тіньові" автівки викриваються тоді, коли продавець вже спустив кінці у воду, а проблеми з легалізацією автомобіля лягли на нового, ошуканого власника...

На Черкащині посилено заходи з попередження лісових пожеж.

Автор: Spartanets от 10.08.2010 21:22
  • 0
Внаслідок високих температур, на території Черкаської області склалися пожежнонебезпечні умови.

Найбільше випадків пожеж зафіксовано в лісових масивах Черкаського (34), Чигиринського (26) та Золотоніського (20 випадків) лісгоспів. Лісогосподарськими підприємствами управління проведено ряд протипожежних заходів з охорони лісів від пожеж.

Лісівники Черкащини звертаються до громадян з проханням утриматись від перебування в лісових масивах. Зокрема забороняється в'їжджати на територію лісового фонду транспортними засобами, розводити в лісі багаття, палити та кидати недопалки чи непогашені сірники, спалювати у лісових масивах сміття. Тому на період підвищеної пожежної небезпеки жителям області заборонено ходити до лісу, а тим більше розпалювати там вогнища. Порушники караються штрафами.

Проведи серпень у фестивальних Черкасах

Автор: Spartanets от 03.08.2010 13:16
  • 0
Серпень у Черкасах буде насиченим: плануємо провести фестиваль «Живий камінь», Співочі вечори, а також відзначити День Незалежності зі «Смакотою», водними змаганнями між мікрорайонами та гуляннями в національних костюмах. Обіцяю, цікаво буде всім. Тож пропоную усім бажаючим змінити свої плани і у серпні залишитися, а за можливості і приїхати у Черкаси.